ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЄВІ/ЄФВВ ВСТУПНИКАМ У МАГІСТРАТУРУ.

У 2020 р. реєстрація на ЗНО для вступників у магістратуру відбуватиметься ONLINE і триватиме з 9:00 12 травня до 18:00 05 червня 2020 р. 

 

Для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО) для вступників у магістратуру на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), складати додаткові вступні випробування у формі співбесіди !!! НЕ ПОТРІБНО!!!

Для реєстрації вступнику слід з 12 травня 2020 р. до 05 червня 2020 р. надіслати на електронну адресу: EVI.EFVV.lawyer@eenu.edu.ua  Приймальної комісії  скановані копії (фотокопії) таких документів:

 

1) заповнена анкета вступником для оформлення екзаменаційного листка. 

Приклад заповнення заяви-анкети

2) документ, що посвідчує особу. Якщо паспорт старого зразка – скан-копію 1-ї, 2-ї та 11-ї сторінок. Якщо це ID картка – сканований варіант обох сторін та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру або довідка про реєстрацію.

3) облікова картка платника податків;

4) документ про здобутий ступінь вищої освіти. У випадку, якщо вступник на момент реєстрації на ЗНО ще здобуває вищу освіту (навчається на 4-му курсі) – сканований варіант довідки наданої ЗВО про планове завершення навчання та здобуття диплому. 

5) фотокартку для документів (3X4)

Зверніть увагу, що Вас електронний лист необхыдно надыслати на адресу EVI.EFVV.lawyer@eenu.edu.ua  до Приймальної комісії має відповідати таким вимогам:

  • у темі листа має бути зазначене Ваше прізвище, ім'я та по батькові (повністю у називному відмінку); Приклад: Демчук Антон Михайлович;

  • в тексті листа має бути зазначене Ваше прізвище, ім'я та по батькові (повністю у називному відмінку) та номер облікової картки платника податків (за наявності). Приклад: Демчук Антон Михайлович, номер облікової картки платника податків 0000000000.

 

Якщо Ви дотрималися вищенаведених вимог, то через розумний строк на Ваш email надійде лист-відповідь від Приймальної комісії, в якому Ви знайдете сканкопію Вашого екзаменаційного листа. 

 

У разі допущення Вами неточностей при виконанні вищенаведених вимог, Ви отримаєте від Приймальної комісії email, в якому буде вказано на необхідність виправити ці неточності. 

 

Оригінал Вашого екзаменаційного листа зберігатиметься у Приймальній комісії, якщо лише Ви в заяві-анкеті не попросите надіслати його Вам на поштову адресу або через Нову пошту (місто та відділення).

+38(0332)24 04 11

©2019 Юридичний факультет Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.