City Skyline

Питання підготовки до державного екзамену для

ОС "БАКАЛАВР"

База тестових питань для підготовки державного екзамену для

ОС "БАКАЛАВР" 

Contract Review
Resume

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ ДЕК

2020 дистанційний режим

РОЗКЛАД

РОБОТИ ДЕК

Розклад державних екзаменів

для студентів юридичного факультету

2019-2020 навчальний рік

ДЕК № 2

Правознавство, ОС  Бакалавр, Форма навчання   Заочна

1 підгрупа

 (13 чол.)

Комплексний державний екзамен

09.06.20

9.00

ZOOM

2 підгрупа

 (13 чол.)

3 підгрупа

 (13 чол.)

4 підгрупа

 (10 чол.)

5 підгрупа

 (10 чол.)

10.06.20

9.00

ZOOM

11.06.20

9.00

ZOOM

12.06.20

9.00

ZOOM

13.06.20

9.00

ZOOM

ДЕК № 3

Правознавство, ОС  Бакалавр, Форма навчання   Денна

1 підгрупа

 (13 чол.)

2 підгрупа

 (13 чол.)

3 підгрупа

 (13 чол.)

4 підгрупа

 (13 чол.)

5 підгрупа

 (12 чол.)

6 підгрупа

 (12 чол.)

7 підгрупа

 (10 чол.)

Комплексний державний екзамен

15.06.20

9.00

ZOOM

16.06.20

9.00

ZOOM

17.06.20

9.00

ZOOM

18.06.20

9.00

ZOOM

19.06.20

9.00

ZOOM

20.06.20

9.00

ZOOM

22.06.20

9.00

ZOOM

РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПІДГРУПИ

Затвердити склад підгруп студентів заочної форми навчання напряму підготовки 6.030401 Правознавство ОР «Бакалавр» та спеціальності 081 Право ОР «Бакалавр»  на державну атестацію 2019-2020 н. р.:

ДЕК №2

 

1 підгрупа

 

1     Семенюк Софія Петрівна

2     Іванюк Софія Олександрівна

3     Карпюк Сергій Миколайович

4     Шафатинський Максим Валентинович

5     Шпалерчук Марія Юріївна

6     Парвасюк Сергій Миколайович

7     Токарчук Микола Валерійович

8     Залущинська Юлія Ігорівна

9     Лисий Роман Сергійович

10   Павлович Марія Григорівна

11   Передон Юлія Олегівна

12   Русінов Максим Юрійович

13   Ковалюк Марія Миколаївна

 

2 підгрупа

 

1     Терешкович Михайло Володимирович

2     Літвинович Сергій Миколайович

3     Панасюк Андрій Володимирович

4     Шмід Світлана Василівна

5     Рибалко Марія Олегівна

6     Волков Віктор Вікторович

7     Колбун Сергій Григорійович

8     Коцюбяк Аліна Андріївна

9     Лябук Вадим Васильович

10   Матуш Михайлина Валеріївна

11   Кот Тимофій Ростиславович

12   Завада Юрій Михайлович

13   Пономаренко Валерій Олександрович

  

3 підгрупа

 

1     Сахарчук Богдан Юрійович

2     Сахарчук Віталій Юрійович

3     Аніськова Яна Миколаївна

4     Бондар Назар Русланович

5     Дроздович Тетяна Володимирівна

6     Гурманський Юрій Володимирович

7     Жилюк Юлія Петрівна

8     Кузьмич Соломія Зіновіївна

9     Шеремета Ольга Юріївна

10   Новосад Наталія Анатоліївна

11   Правник Вікторія Олександрівна

12   Мудрик Іван Іванович

13   Сойма Михайло Михайлович

 

4 підгрупа

 

1     Аршулік Софія Романівна

2     Байда Володимир Ананійович

3     Богдан Денис Олександрович

4     Марчук Вікторія Сергіївна

5     Кірик Вікторія Сергіївна

6     Мельничук Олександр Олександрович

7     Науменко Марія Віталіївна

8     Наумчук Іван Віталійович

9     Оберук Ольга Олександрівна

10   Столярчук Ілона Юріївна

 

5 підгрупа

 

1     Павлюк Анна Дмитрівна

2     Пастух Юліана Сергіївна

3     Пасюк Аліна Русланівна

4     Рудецька Марина Володимирівна

5     Силантьєва Сніжанна Олександрівна

6     Бохотниця Сергій Михайлович

7     Хомич Карина Анатоліївна

8     Шопік Марина Миколаївна

9     Тарнавський Павло Ігорович

10     Косинський Іван Миколайович

Затвердити склад підгруп студентів денної форми навчання напряму підготовки 081 Право ОС «Бакалавр» на державну атестацію 2019-2020 н. р.:

ДЕК №3

 

1 підгрупа

  1. БАРАН Надія Федорівна

  2. БУДЬ Дмитро Андрійович

  3. ВАПЛЯРУК Олександр Віталійович

  4. ГАПИЧ Анастасія Василівна

  5. ГОЙ Ольга Анатоліївна

  6. ДОРОЩУК Вадим Валерійович

  7. КЛЕМБА Дмитро Віталійович

  8. КЛИМЧУК Оксана Владиславівна

  9. КРЕТ Микола Андрійович

  10. КУШНІРЧУК Роман Володимирович

  11. ЛЮШУК Катерина Віталіївна

  12. МИСЮК Катерина Романівна

  13. МОРОКО Діана Сергіївна

 

2 підгрупа

  1. БЛИЗНЮК Оксана Василівна

  2. БЛИЗНЮК Світлана Василівна

  3. ДОЛІБОЖЕК Сніжана Володимирівна

  4. КОВАЛЬЧУК Олена Сергіївна

  5. ОЛЕКСЮК Христина Олегівна

  6. ПАРАЩАК Тетяна Олегівна

  7. ПОСІЛЬСЬКА Аліна Русланівна

  8. САВІЄВСЬКА Марія Святославівна

  9. СТАДНІК Юлія Олександрівна

  10. ТИМОЩУК Денис Васильович

  11. ТРАЧУК Богдан Миколайович

  12. ФЕРТ Юлія Олегівна

  13. ХАРЧУК Роман Петрович

 

3 підгрупа

  1. БОРИС Ірина Ігорівна

  2. БОРОДЕЙКО Олександра Сергіївна

  3. ВЕРЕХА Василь Васильович

  4. ДУДА Назарій Ігорович

  5. ЄСІПАК Віталій Вікторович

  6. КІС Юрій Володимирович

  7. КОВАЛЬОВ Юрій Михайлович

  8. КОРНІЙЧУК Богдан Ігорович

  9. КУШНЕРУК Яна Сергіївна

  10. ЛЕСИК Роман Юрійович

  11. МАРТИНЮК Олексій Вікторович

  12. МИКУЛЕЦЬ Оксана Миколаївна

  13. ПИЛИПЮК Павло Юрійович

 

4 підгрупа

  1. П’ЯСЕЦЬКА Ірина Олександрівна

  2. ПОЛІНЧУК Надія Юріївна

  3. РАЧОК Світлана Володимирівна

  4. САДЛЕЙ Катерина Анатоліївна

  5. СВІЩЕВСЬКИЙ Андрій Олегович

  6. СТАДНІК Олеся Олексіївна

  7. СТРИХАРЧУК Оксана Юріївна

  8. ТЬОХТА Едуард Ігорович

  9. УЛЬЯНОВ Дмитро Вікторович

  10. ФІРЧУК Ярослава Олександрівна

  11. ФРАСОЛЮК Соломія Андріївна

  12. ХАЛІМОН Анна Миколаївна

  13. ШАМРИНСЬКИЙ Дмитро Олександрович

 

5 підгрупа

  1. БРИСЬ Аліна Миколаївна

  2. БУНДА Денис Михайлович

  3. ВИШНЕВСЬКА Діана Юріївна

  4. ВОЙТОВИЧ Ірина Ігорівна

  5. ГЕРГУСЬ Евеліна Петрівна

  6. ГУСЄВА Анастасія В’ячеславівна

  7. ЖИЛІНСЬКИЙ Вадим Русланович

  8. КОТИК Олександр Віталійович

  9. ЛІНІК Ігор Анатолійович

  10. ЛУК’ЯНЧУК Максим Володимирович

  11. МАКАРЧУК Аліна Валеріївна

  12. МЕЛЬНИК Тарас Валерійович

 

6 підгрупа

  1. ОКСЕНЬЧУК Дмитро Олександрович

  2. ОЛІФЕРУК Вікторія Василівна

  3. ПЕНЬШІНА Сюзанна Олександрівна

  4. ПЕТРОСЯН Назар Олегович

  5. ПОНОМАРЕНКО Максим Олександрович

  6. РИШНЕВСЬКА Дарина Юріївна

  7. САЧУК Богдан Вікторович

  8. СТРУЖУК Тетяна Миколаївна

  9. СУШИК Юлія Володимирівна

  10. ФІЩУК Владислав Володимирович

  11. ШЕЛЕСТ Діана Сергіївна

  12. ШИШКО Анастасія Сергіївна

 

7 підгрупа

  1. АНДРІЄВИЧ Вікторія Володимирівна

  2. ВОЗНЮК Юлія Олександрівна

  3. ВУСЕНКО Дмитро Дмитрович

  4. КРАЄВСЬКИЙ Владислав Віталійович

  5. МОШОНІК Ольга Юріївна

  6. НАУМЧУК Назарій В’ячеславович

  7. ОЛЕКСЮК Іван Андрійович

  8. ПОЛІЩУК Максим Андрійович

  9. САДОВСЬКА Олена Андріївна

  10. ХОМИЧ Іван Олегович

+38(0332)24 04 11

©2019 Юридичний факультет Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.