Пошук
  • Юридичний Факультет

Студенти відвідали Верховну Раду України

Оновлено: 24 груд 2019 р.19 грудня на запрошення народної депутатки Верховної ради України Ірини Констанкевич студенти юридичного факультету СНУ ім. Л.Украінки, а також в.о. декана факультету Антон Демчук та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Руслана Ширшикова побували на ознайомчому візиті у Верховній Раді України.

Помічник-консультант Ярослава Ільченко та консультант відділу інформаційних ресурсів та відкритих заходів Інформаційного управління ВРУ Анна Бакланова розповіли про роботу апарату ВР та провели екскурсію кулуарами Верховної ради.

Представників з волинського вишу вітали спікер парламенту Дмитро Разумков та депутати.До зустрічі зі студентами долучилися депутати ВРУ від Волині, Вячеслав Рубльов, Ігор Гузь, Ірина Констанкевич та Стернійчук Валерій, які дали вичерпні відповіді на питання студентів. Ірина Констанкевич також організувала для студентів відвідування арт-центру Пінчука, де молодь мала нагоду ознайомитись з сучасним мистецтвом.Поїздка до столиці завершилась передноворічною екскурсією містом.

155 перегляд

+38(0332)24 04 11

©2018-2020 Юридичний факультет Волинський національний університет імені Лесі Українки.