top of page

Як Верховна Рада України впливає на повсякденне життя громадян?



Звісно, що усі ми чули про таку державну структуру як Верховна Рада України. Але, чи багато з нас знає, що це таке, як працює ВРУ, які повноваження та обов’язки мають народні депутати? Як сильно діяльність парламенту впливає на наше з вами життя? Впевнені, ви хочете знати більше! У вас є чудова можливість долучитися до вебінару і дізнатись більше не лише про Верховну Раду, але і про те, як же парламент впливає на наше повсякденне життя. Запрошуємо до участі усіх бажаючих! Давайте разом ставати освіченішими у питаннях державного будівництва.

ДАТА: 16 грудня

ЧАС: 16:00 – 18:00

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/37WMZjI

Посилання на вхід в ZOOM буде надіслане всім зареєстрованим учасниками та учасницям.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до Клубу «Активної Громади» депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян та всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої знання про структуру й функціонування державного апарату.

Під час заходу учасники та учасниці дізнаються:

  • що таке Верховна Рада України? Структура та організація ВРУ;

  • з чим, з ким і як працює ВРУ. Які завдання вирішує і яку компетенцію має;

  • як громадянам взаємодіяти із ВРУ? Основні труднощі й виклики у взаємодії.

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

За детальною інформацією звертайтеся: Наталія Головач, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне. Тел. +380 97 68 08 014 e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

Даний Клуб «Активної Громади» реалізується Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» від Інституту «Республіка» в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

67 переглядів0 коментарів
bottom of page